15 жовтня 2019

В Іршаві коштом міської ради оновлюють каналізаційну мережу

понеділок, 4 листопада 2013, 11:09

Цей рік, як відомо, досить складний для міських і сільських голів.

Зважаючи на нестабільну економічну ситуацію в країні, коли держказначейство не пропускає кошти, працювати в таких умовах досить важко. Тому доводиться знаходити вихід зі скрутного становища самостійно, заручатися підтримкою спонсорів і самої громади. В Іршаві коштом міської ради виплатили першочергові аванси підрядним службам,  ведуть роботи з ремонту та заміни каналізаційної мережі.

В Іршаві прокладають нові гілки каналізаційної мережі. Монтажно-будівельні роботи наразі тривають на вулиці Залізничній, де давно назріла потреба водовідведення. Реалізувати проект вдалося завдяки співпраці місцевої влади та громади вулиці, які самостійно виплатили першочергові аванси підрядній службі, що веде роботи.  Наразі тільки частину вулиці Залізничної вдається підключити до каналізаційної мережі.

Зараз придорожні канави на цій вулиці наповнені водою з побутовими відходами, тому навколо жахливий сморід. Каналізацію зробили на кількох вулицях міста, де проблема зі стоками дуже гостра. Тож наразі виходить: лише  мобілізувавши сили і кошти громадськості,  сьогодні можна вирішити проблеми  жителів.

Джерело: Мукачево.нет


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору