01 квітня 2020
  • Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

В обласній раді колядували юні закарпатці

четвер, 9 січня 2020, 10:58

За доброю традицію   із різдвяними колядками та щедрівками в обласну раду завітали юні гості – шкільний колектив НВК «Гармонія» Ужгородської міської ради під керівництвом педагога закладу Фешко Іванни Іванівни, які підготували тематичну міні – виставу.

Їх зустріли в.п. голови облради Йосип Борто та заступник голови облради Петро Грицик.

Колядники побажали керівництву, всьому депутатському корпусу та  колективу виконавчого апарату облради міцного здоров’я, щастя, добробуту, наснаги у роботі на благо нашого краю.

Йосип Йосипович та Петро Васильович зі свого боку щиро подякували колядникам за віншування, збереження  унікальних  різдвяних традицій рідної землі,  побажали їм успіхів у навчанні, мирного неба та всіляких гараздів життя.

Виконавчий апарат облради