19 серпня 2019

В обласній раді відбувся прийом громадян з особистих питань

середа, 14 серпня 2019, 16:24

Сьогодні, 14 серпня цього року, в обласній раді відбувся прийом громадян з особистих питань.

За дорученням керівництва спілкувалася із краянами заступник керуючого справами виконавчого апарату облради Євгенія Кибза.
На прийом приїхали жителі із різних міст і сіл краю. В основному – пенсіонери, інваліди, важкохворі закарпатці, які розповідали про свої проблеми, котрі вирішити на рівні громад і родин складно. Тож приїхали в обласний центр шукати підтримки у влади. В основному люди просили матеріальну допомогу на лікування собі чи рідних, на компенсацію витрат з оперативних втручань, придбання імплантатів тощо.

Євгенія Іванівна невікладно скерувала документи заявників до виконавчого апарату облради для оперативного вирішення порушених ними питань.

Виконавчий апарат облради