В обласній раді засідали дві профільні комісії

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 20 вересня, в обласній раді відбулися засідання двох профільних постійних депутатських комісії. Зокрема, з питань бюджету, яку очолює Василь Кошеля та з питань агропромислового комплексу, розвитку села, адміністративно-територіального та земельного устрою під керівництвом Петра Голубки.

Участь у засіданнях взяли: голова облради Михайло Рівіс, його перший заступник – Йосип Борто.
На порядку денному – розгляд матеріалів і пропонованих проектів рішень на 16-у сесію. Серед них ‒ затвердження ряду цільових галузевих програм, внесення змін до діючих, розгляд звернень і листів, які надійшли на комісії.
Зосереджено вивчили проект рішення про внесення змін і доповнень до обласного бюджету на 2019 рік, який подали директор департаменту фінансів ОДА Петро Лазар та його заступник – Наталія Боркулеш.

Депутати підтримали даний проект рішення в цілому. Та погодили субвенцію, отриману з держбюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередньо участь в АТО, у здійсненні заходів із забезпечення нацбезпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та визнані особами з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи та які потребують поліпшення житлових умов на суму 1 млн 385 тис грн для бюджету міста Ужгорода.

Також схвалили між місцевими бюджетами районів, міст і ОТГ розподіл субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб із їх числа у сумі 21 млн 400 тис грн.
На засідання депутатських комісій приїхали представники семи сільських рад Воловеччини та чотирьох – Великоберезнянщини. Перші просили залишити у Перспективному плані формування територій громад області Нижньоворітську ОТГ, другі – три ОТГ на Великоберезнянщині.

Депутати вислухали їх уважно, розповіли про фінансові розрахунки щодо кожної об’єднаної територіальної громади на предмет спроможності.

У підсумку голова облради Михайло Рівіс зазначив, що законодавче право громад реєструвати ОТГ. І вони будуть внесені у сесійну залу, де депутати облради розглянуть кожну ініціативу.

Виконавчий апарат облради