19 Ян 2021

• Объявления

• Фото Галерея

• Баннеры

В обласній раді напрацьовано Положення про новостворену постійну комісію

Среда, 13 Январь 2021, 16:01

Сегодня, 13 Ян, під головуванням Петра Станка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна та приватизації.

У засіданні взяли участь заступник голови облради Денис Ман, Член регионального Совета, керуюча справами обласної ради Мирослава Ливч та ін.

Обговорено Положення новоствореної постійної комісії обласної ради та її повноваження відповідно до функціональної спрямованості.

Заслухано також пропозиції, які внесли насамперед присутні члени комісії – Іван Синетар, Йосип Борто, Роман Сарай.

Слушні думки звучали від керівництва ради та її виконавчого апарату. Після конструктивного діалогу запропоновано врахувати депутатські ініціативи у Положенні про постійні комісії обласної ради та розглянути на черговій сесії обласної ради.

Порушено також і низку майнових питань, з яких інформувала керівник КУ «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради Юлія Малик.

Денис Ман запропонував керівникам усіх діючих Агенцій розвитку територій напрацювати рекомендації для розбудови краю, визначити пріоритети та презентувати їх профільним комісіям облради.

Йшлося також про діяльність комунальних установ облради, напрацювання рекомендацій із ефективності їх роботи та здійснення виїзних засідань профільної комісії з вивчення питаньщо належить до її компетенції.

Пресслужба облради

Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх