В обласній раді відбулися урочистості з нагоди Дня автомобіліста і дорожника

Print Friendly, PDF & Email

У сесійні залі керівники області – Андрій Шекета та Мирослав Білецький вітали фахівців галузі з професійним святом.

Виконуючий повноваження голови обласної ради Андрій Шекета, звертаючись до присутніх, висловив вдячність кожному за вагомий особистий внесок у розбудову автотранспортної та дорожньої галузей області, сумлінну працю і професійне виконання службових обов’язків. Окремо відзначив високу професійність і відповідальність фахівців Служби автомобільних доріг, подякувавши їм за щоденну сумлінну працю. Посадовець облради підкреслив, що це не лише комфорт на дорозі, а й безпека для наших громадян. Андрій Андрійович вручив відзнаки обласної ради кращим фахівцям галузі.

Грамотою обласної ради нагороджено водіїв Автотранспортного господарства Закарпатської обласної державної адміністрації,: Бабича Сергія, Газу Віктора, Палцулича Руслана, Терпака Миколу, Шаранича Миколу, а також представників АТ «Ужгородське автотранспортне підприємство 12107»: Багіна Юрія, Захожу Тетяну, Повханича Юрія.

Вітаючи іменинників, перший заступник голови облдержадміністрації, депутат облради Мирослав Білецький насамперед наголосив, що у зв’язку з військовою агресією, робота дорожників є вкрай необхідною, затим – відзначив багаторічну сумлінну працю окремих працівників автомобільної і дорожньої сфери області.