В обласній раді відзначили кращих журналістів краю

Сьогодні, 4 червня, в атріумі обласної ради відбулися урочистості з нагоди Дня журналіста. На свято зібралися фахівці із всеукраїнських, обласних, районних видань, радіо, телебачення та Інтернет ресурсів.

Їх вітали в.п. голови Закарпатської обласної ради Андрій Шекета, заступник голови Денис Ман, голова облдержадміністрації Анатолій Полосков, заступник голови ОДА Ігор Шинкарюк, начальник управління аналітично-інформаційного забезпечення Закарпатської обласної ради Андрій Ганусич та ін.

Андрій Шекета привітав журналістів, подякував за комунікацію із органами місцевого самоврядування та депутатами облради. Щиро побажав творчого натхнення у роботі, цікавих тем та журналістських розслідувань.

Відтак відбулася церемонія нагородження. Насамперед вручили найвищі обласні журналістські відзнаки за підсумками конкурсу з присудження обласних премій у галузі журналістики та премії імені Василя Ґренджі-Донського.

Так, дипломи лауреатів обласної премії вручено: у номінації «Кращий журналіст друкованого засобу масової інформації» – Тетяні Грицищук, кореспондентці обласної газети «Карпатський об’єктив»; у номінації «Кращий журналіст інтернет-видання» – Тетяні Літераті, журналісткці інтернет-сайту «Про Захід» і газети «Ужгород»; у номінації «Кращий теле-радіожурналіст», – Ані Нікогосян, кореспондентці телеканалів «Україна» та «Україна 24» в Закарпатській області.

Цьогоріч премію імені Василя Ґренджі-Донського присуджено колективу Закарпатської регіональної дирекції акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» за Програму проєкту «На власні очі» – «Родина Бартошів. Хранителі замку «Сент-Міклош».

Затим було вручено нагороди обласної ради та облдержадміністрації.

Андрій Шекета вручив відзнаки Закарпатської обласної ради, за вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери Закарпаття, сумлінну творчу працю, активну громадянську позицію, високий професіоналізм та з нагоди Дня журналіста.

Так, Почесною грамотою та цінним подарунком нагороджено: кореспондента Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» Тетяну Когутич, власного кореспондента газети Верховної Ради України «Голос України» у Закарпатській області, Василя Нитку, редактора Свалявської районної газети «Вісті з Свалявщини» Любов Папіш, журналістку Вікторію Росул.

А також Почесною грамотою обласної ради вшановано: – кореспондента Радіо Свобода Україна, голову Ужгородського пресклубу Ірину Брезу, ведучу та керівника програми «Теми дня» на телеканалі «Суспільне Закарпаття» Ольгу Блонську, власного кореспондента телеканалу «ІНТЕР» у Закарпатській області
Мар’яну Мартин.

Грамотою та цінним подарунком обласної ради нагороджено головного редактора газети «Погляд», спортивного оглядача «Телерадіокомпанії Даніо» Володимира Тарасюка.

Грамотою обласної ради вшановано: директора газети «Kárpáti Igaz Szó» Юрія Дунду.

Подяку обласної ради оголошено: регіональному кореспонденту телеканалу «Футбол» Олександрі Артюхіній, кореспонденту «Телерадіокомпанії Даніо» Мирославі Гараздій, журналістці інтернет-видання «Унгвар Інфо» Маріанні Лепай, журналісту, засновнику відеостудії Just In Time Media Олександру Маріашу, головному державному інспекторові відділу комунікації ГУ ДПС у Закарпатській області, фрілансеру, автору серії публікацій з дослідження історії Закарпаття Михайлу Марковичу, ведучому програми «Роман Сов’як в мережі» «Телерадіокомпанії Даніо» Роману Сов’яку, ведучому програм «Радіо Тиса» Закарпатської філії «Національної суспільної телерадіокомпанії України» Антону Штурмаревичу.

Відтак іменинники мали змогу поспілкуватися у дружній атмосфері на святковому фуршеті.