В обласній раді вшанували закарпатських волонтерів

Print Friendly, PDF & Email

Голова обласної ради Володимир Чубірко та заступник голови Закарпатської ОДА Олександр Пацкан сьогодні, 6 грудня, узяли участь в урочистостях з нагоди Міжнародного дня волонтера. Вітаючи присутніх, очільник облради від імені усього депутатського корпусу щиро подякував їм за роботу, за готовність відгукнутися і підтримати у скрутний час людей, які потребують допомоги.

«Ви – Люди із великим і чуйним серцем, люди доброї волі! Ви своєю працею підняли дух у нашій державі та допомогли зберегти державність, вклали  свою душу, свої сили та бажання. Ви першими підклали дружнє плече нашим військовослужбовцям, які стали на захист нашої держави на її Сході. Завжди наголошую: волонтер – це високо свідомий громадянин і патріот своєї нації. Спасибі вам за це!» – наголосив Володимир Чубірко. Він додав, що «волонтерство – це наша спільна громадська відповідальність» та запевнив, що як і раніше, допомагатиме волонтерам у їх діяльності.

Відтак, за вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, активну благодійну та соціально-гуманітарну діяльність Почесною грамотою обласної ради нагороджено: волонтера Еріку Чендеш та ветерана АТО-ООС, волонтера Сергія Шишканинця. Грамотою вшановано волонтера Ганну Дем’ян та ветерана АТО-ООС, волонтера Анатолія Молнара. Подяку обласної ради оголошено волонтерам: Аллі Довгій, Марселіні Лесько та Віталію Польжок.

Зі свого боку волонтери вручили голові облради Подяку за підтримку волонтерського руху Закарпатської області.

Пресслужба Закарпатської облради