В обласному центрі Закарпаття пройшли урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України

У заході взяли участь заступник керівника виконавчого апарату – керуючий справами виконавчого апарату Закарпатської обласної ради Юрій Гузинець, народний депутат Михайло Лаба, депутати облради Роман Сарай, Володимир Чубірко, Наталія Шетеля, Іван Синетар, Едгар Токар, Михайло Лаба, керівництво Закарпатської ОДА, Ужгородської міськради, силових структур Закарпаття, духовенство та представники громадськості.

У рамках свята на площі Богдана Хмельницького в Ужгороді відкрито найвищий на Закарпатті флагшток, висотою 30 метрів. Прапор, який підняли на флагштоці, має розмір 3,5 на 7 метрів.

Піднімали стяг під Державний Гімн України, який транслювали з географічного центру України – села Мар’янівка Черкаської області. Почесну місію доручили виконати 30-річному ветерану, кавалеру орденів «За мужність», захиснику Луганського аеропорту Олегу Базаю та Анастасії Реготун – доньці загиблого Героя, ужгородця Олега Реготуна

Після офіційної церемонії відбувся концерт духового оркестру Закарпатської обласної філармонії під керівництвом народного артиста України Володимира Співака.

Пресслужба Закарпатської обласної ради