В облраді обговорили можливості розширення Закарпатського Центру соціально-психологічної допомоги  

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 26 квітня, відбулася нарада під керівництвом голови Закарпатської облради Володимира Чубірка щодо можливостей просторового розширення Закарпатського обласного центру соціально-психологічної допомоги. Участь у нараді взяли: перший заступник голови облради Андрій Шекета, заступник голови ради Василь Дем’янчук,  заступник голови ОДА, депутат облради Петро Добромільський, керуюча справами облради, депутатка Мирослава Ливч, депутатка облради Наталія Штефуца, а також представники профільних служб ОДА та КУ «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради. 
 
Приводом для зустрічі стали попередні відвідини  цього закладу  очільником облради разом із Ужгородським міським головою, де було детально вивчено проблематику, яку порушила керівниця центру Олександра Мельничук. Наразі установа потребує розширення, що необхідне  за стандартами такої соціальної установи.  
 
Зокрема, директорка наголосила, що  зараз у Центрі проживає 15 внутрішньо переміщених осіб, які розміщені у трьох кімнатах разом із дітками. Вона каже, що попит на послуги з часом війни зростає, а просторових можливостей у Центру немає, щоб забезпечити потреби та запити як області, так і міста.  
 
Володимир Чубірко зазначив, що фахівцям потрібно вивчити питання щодо можливого об’єднання окремих соціальних об’єктів краю для створення багатофункціонального соціального хабу такого спрямування. Оскільки сьогодні майже в усіх комунальних установах проживають переселенці, то віднайти пристосоване приміщення буде вкрай непросто.  
 
Але найкраще – це створення окремого закладу такого типу, і цей задум, обов’язково буде реалізований після завершення війни, – резюмував очільник облради.  
 
Учасники наради висловлювали свої конструктивні пропозиції із вирішення питання у розширенні площі центру та забезпеченні належних умов для проживання постояльців, у тому числі й за межами Ужгорода. До того ж, як зазначив Петро Добромільський, зараз є багато фондів, які готові надати транспорт для забезпечення логістики таких закладів. 
 
Відтак  керівнику закладу рекомендовано  разом із депутатами облради детально та предметно  вивчити запропоновані у ході засідання шляхи розвитку Закарпатського обласного центру соціально-психологічної допомоги.
 
 Пресслужба Закарпатської обласної ради