В облраді обговорили перспективи функціонування санаторію «Малятко»

Print Friendly, PDF & Email

У середу, 18 лютого, відбулася нарада щодо вивчення питання оздоровлення дітей на території області, яку провів заступник голови Закарпатської обласної ради Денис Ман.

Участь у ній узяли: перший заступник голови Закарпатської обласної ради Андрій Шекета, керуюча справами обласної ради Мирослава Ливч, голови профільних комісії обласної ради Ольга Олексик та  Ярослав Шукаль,  директор департаменту соціального захисту населення  ОДА Михайло Петрішка, директор КНП Закарпатський обласний дитячий санаторій  “Малятко” Закарпатської обласної ради Галина Мороз та ін.

Зокрема йшлося про подальше функціонування санаторію «Малятко». Насамперед директор цього закладу інформувала про послуги, які може надавати санаторій та презентувала фінансовий план закладу.

Галина Мороз наголосила, що у закладі створені належні умови для забезпечення якісного медичного обслуговування, харчування та культурно-виховної роботи дітей з бронхо-легеневою патологією. Готовий заклад і до надання послуг дітям з інвалідністю, з ураженнями опорно-рухового апарату,  центральної і периферичної  нервової системи, а також із захворюваннями внутрішніх органів та онкопатологією.

Наголошувалося, що особливого ставлення потребують діти пільгових категорій, в тому числі члени сімей учасників АТО, які на базі санаторію мають змогу   проходити  курс оздоровлення.

Присутні висловлювали свої слушні пропозиції, зокрема, стосовно механізму відшкодування вартості путівок на санаторно-курортне лікування у закладі.

Відтак, рекомендовано департаменту соціального захисту населення  ОДА  розробити відповідну обласну програму  та запропонувати на розгляд депутатів облради.

Пресслужба облради