02 квітня 2020

В облраді обговорили участь у міжнародних програмах та нові проекти рішень

четвер, 24 жовтня 2019, 17:33

Сьогодні, 24 жовтня, відбулася робоча нарада управління з питань розвитку місцевого самоврядування, міжнародних та регіональних зв’язків виконавчого апарату обласної ради, яке очолює Василь Маковський.

Участь у засіданні узяли: виконуючий повноваження голови облради Петро Грицик, заступник начальника управління Анатолій Гринь та керівники окремих управлінь виконавчого апарату облради.

Про нові напрацювання та пропозиції щодо реалізації завдань, які ставить перед собою структурний підрозділ, доповів начальник управління Василь Маковський. Зокрема, він представив матеріали для підготовки звіту голови обласної ради про пророблену роботу за чотири роки та за останній рік зокрема.

Наголошувалося, що у документі буде відображено роботу депутатського корпусу та виконавчого апарату облради у зазначені періоди, а також окреслені пріоритетні завдання на наступний рік.

Учасники наради конструктивно обговорили питання щодо підготовки проекту рішення «Про програму фінансового забезпечення розвитку транскордонної та міжрегіональної співпраці органів місцевого самоврядування Закарпатської області на 2020 рік».

Також розглянули питання участі Закарпатської обласної ради в третьому конкурсі подання проектних заявок програми HUSKROUA, в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства УГОРЩИНА-СЛОВАЧЧИНА-РУМУНІЯ-УКРАЇНА 2014-2020, яка націлена на створення рамкового середовища для заходів, які призведуть до більш інтенсивного співробітництва між регіонами України та регіонами країн ЄС, що мають спільний кордон. Наразі фахівцями управління опрацьовуються пропозиції партнерів із Угорщини та Румунії у частині охорони навколишнього природного середовища. Також триває робота й над підготовкою спільної проектної заявки в іншому проекті – WOOD VALLERY TOUR (програма Дунайської стратегії) спільно із партнерами із Чеської Республіки. У зазначеному проекті працюватимуть 12 партнерів (із Чехії, Австрії, Німеччини, Угорщини, Словаччини, Румунії та Болгарії). Робота над спільним документом повинна завершитися до 20 листопада.

У ході обговорення порушених питань порядку денного прозвучало чимало слушних пропозицій, зауважень та рекомендацій, які будуть опрацьовані фахівцями виконавчого апарату облради.

Виконавчий апарат облради