- Закарпатська обласна рада - https://zakarpat-rada.gov.ua -

В облраді обговорили, як запобігти корупції в діяльності органів місцевого самоврядування

За сприяння Закарпатської обласної ради відбувся практикум-нарада «Запобігання корупційних дій в органах місцевого самоврядування», у якому взяли участь представники районних рад краю.

Провів практикум кандидат юридичних наук Богдан Кравченко в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», який впроваджується Українською асоціацією районних та обласних рад спільно з Асоціацією міст України. З вітальним словом до учасників практикуму звернувся перший заступник голови обласної ради Борто Йосип, який побажав плідної роботи та зауважив: «ми не можемо чекати, що до нас прийдуть іноземні інвестори, якщо не подолаємо корупцію».

Під час практикуму розглядалося ряд важливих та актуальних питань щодо обмеження на використання службового становища, контролю витрат, обмеження та контроль щодо роботи близьких осіб, декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру, конфлікту інтересів та роботи щодо запобігання корупції в органах місцевого самоврядування.

«Вдячний обласній раді в особі її голови Михайла Рівіса за організаційне сприяння проведення цієї важливої зустрічі», – наголосив Богдан Кравченко.