30 травня 2020

В облраді відбувається активне обговорення питань порядку денного 16 –ої сесії

середа, 18 вересня 2019, 16:32

Сьогодні, 18 вересня цього року, готуючись до 16 сесії облради, свої засідання провели три комісії: з питань законності, правопорядку, майна та приватизації, регламенту, яку очолює Віктор Русин, з питань екології та використання природних ресурсів , де головує Оксана Біров, із питань праці, зайнятості та соціального захисту населення на чолі з Михайлом Софілканичем.

Участь у їх роботі взяли : голова облради Михайло Рівіс, його перший заступник –Йосип Борто та заступник‒ Петро Грицик.

Члени комісій уважно вивчили насамперед проект рішення про схвалення Перспективного плану формування територій громад Закарпатської області. Представники розробника проекту– облдержадміністрації та експерти інформували про те, що в ході обговорення цього питання проведено низку зустрічей у громадах на місцях, нарад із участю перших керівників краю та представників депутатських фракцій, науковців і експертів.

У ході жвавого обговорення питання сьогодні, приміром у комісії з питань законності, правопорядку, майна та приватизації, регламенту, в якому активну участь взяли Олексій Баранюк, Іван Чубирко, Іван Куцина, Василь Куцин, Роман Каптола та ін., основний акцент був зроблений на спроможність перспективних ОТГ, які будуть здатні забезпечити розвиток території, якісне надання соцпослуг, сприяти зростанню добробуту громади тощо. Голова комісії Віктор Русин вніс пропозицію рекомендувати даний консолідований проект рішення на розгляд сесії, бо без нього, казав він, руху вперед наш край не матиме. Михайло Рівіс запропонував включити цей проект до порядку денного 16-ої сесії, прийняти за основу, а тоді поставити на голосування кожну депутатську ініціативу. Комісію підтримала дану пропозицію М.Рівіса одноголосно.

Підтримали комісії внесення змін до Регіональної програми «Турбота», де йдеться про допомогу дітям до 18 років, що втратили годувальника ‒ батька чи маму – учасників АТО, операції Об’єднаних сил.
‒Це наша з вами депутатська відповідальність допомогти таким матерям виростити діток, які втратили батьків на війні, – наголосив М.Рівіс.

Детально проаналізували депутати й проекти рішень із питань транскордонного співробітництва, оздоровлення та відпочинку дітей, створення та накопичення регіонального матеріального резерву та засобів індивідуального захисту органів дихання непрацюючого населення краю, навколишнього середовища, майнові питання та про надра.
Розглянули уважно і зміни та доповнення до низки раніше ухвалених галузевих програм.
Традиційно всі зауваження і пропозиції будуть опрацьовані, узагальнені та запропоновані до розгляду президії обласної ради.

Виконавчий апарат облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору