В облраді засідала профільна комісія з питань бюджету

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 22 лютого, за участю голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова, відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету. Провів  її заступник голови комісії Василь Крулько.

Участь у роботі узяли: перший заступник голови ОДА Мирослав Білецький, перший заступник голови облради Андрій Шекета, заступник голови Денис Ман, керуюча справами обласної ради Мирослава Ливч, депутати обласної ради Іван Синетар, Петро Добромільський, Володимир Чубірко та керівники окремих структурних підрозділів обласної ради та облдержадміністрації

Члени комісії – Юрій Гуледза, Мирослав Щербей, Олексій Іванчо, Едгар Токар, Михайло Лаба, Василь Юрик уважно вивчили насамперед  профільні питання, що пропонуються на пленарне засідання 2-ї сесії обласної ради.

Зокрема:

  • Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2020 рік;
  • Про внесення змін до рішення обласної ради від 17 грудня 2020 №40 «Про обласний бюджет на 2021 рік» та ін.

Традиційно презентував їх директор департаменту фінансів ОДА Петро Лазар, який озвучив пропозиції розподілу вільних залишків коштів обласного бюджету, що утворилися на 1 січня 2021 року. Відтак, профільна комісія погодила спрямування коштів екологічного фонду (800 тис грн) до Програми охорони навколишнього природного середовища, які заплановано витратити на ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ та проведення заходів із берегоукріплення. Крім того, погодили виділення коштів на закупівлю спеціального медичного обладнання для КНП «Закарпатський  протипухлинний центр» Закарпатської облради  у рамках співфінансування до коштів ДФРР, а  також для придбання лікувально-діагностичної апаратури для КНП «Обласний клінічний центр нейрохірургії та неврології  Закарпатської обласної ради» й КНП «Обласний медичний клінічний  шкірно-венерологічний центр».

Також, фінансуватимуться роботи по ремонту й реконструкції будівель окремих освітніх закладів області, придбання навчальної апаратури й обладнання для теплопостачання. А за рахунок залишків освітньої субвенції  – буде придбано шкільні автобуси (21 569 тис грн) тощо. Підтримали й пропозиції стосовно перерозподілу затверджених призначень у межах управління молоді та спорту ОДА (2 400,0 тис грн).

Окрім того, члени комісії вносили конструктивні пропозиції до проєктів рішень, що вносяться на розгляд другої сесії обласної ради, зокрема: про внесення змін до Програми поліпшення надання медичної допомоги дітям, які страждають на хворобу Крона, на 2020-2022 роки; про внесення змін до Програми підвищення ефективності функціонування Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» на 2021 – 2024 роки (зі змінами); Про внесення змін до Програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевого розвитку Закарпатської області на 2020 – 2022 роки»; Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення проєктів міжнародної технічної допомоги Закарпатської області на 2021-2023 роки та ін.

Розглянули також  і блок майнових питань.

Пресслужба облради