В угорському місті Кішварда створено Центр координації підтримки українцям

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні у час військової російської агресії наші угорські партнери одні із перших запропонували свою всебічну допомогу.

Так, за дорученням урядового комісара Угорщини з питань координації деяких програм з економічного та туристичного розвитку Карпатського регіону Міклоша Шестака та Голови загальних зборів області Саболч-Сатмар-Берег голови ЄОТС ТИСА Оскара Шестака, у м. Кішварда (Угорщина) та за підтримки заступника директора Європейського об’єднання територіального співробітництва ТИСА Юдіти Євчак (Ужгород), створено Центр координації на підтримку Закарпаття, а також біженців з України.

Центр діє при Будинку Закарпаття в Кішварді, а координаторами визначено директора Європейського об’єднання територіального співробітництва ТИСА (ЄОТС ТИСА) Андрею Сабоне Цап та виконавчого директора Культурного товариства зі збереження традицій «Варда» Тетяну Ердеї.

Вчора Україна отримала першу партію гуманітарної допомоги з області Саболч-Сатмар-Берег за підтримки Центру координації. Серед гуманітарного вантажу — продукти харчування та інші речі першої необхідності.

Висловлюємо вдячність усім закордонним партнерам за сприяння у тяжкі часи…

Разом – до Перемоги!

Пресслужба Закарпатської облради