03 липня 2020

В Ужгород на ярмарок веселий, багатий

понеділок, 3 жовтня 2011, 10:47

Минулих вихідних  в Ужгороді відбувся традиційний дводенний ярмарок «Золота осінь -2011», яка зібрала близько 300 підприємців і торговців, котрі  привезли для жителів міста урожай сільськогосподарської продукції та цікаві вироби з текстилю, хутра, трикотажу. Не обійшлося  без шашликів та холодного пива до них.  Колоритна музика лунала увесь час, що додавало настрою. Словом, ярмарок був веселим, багатим.

Відкрив його міський голова Віктор Погорєлов. Голова облради Іван Балога, завітавши на міське яскраве дійство,  привітав його учасників, гостей і організаторів з нагоди  відкриття та побажав усім міцного здоров»я, гарного відпочинку і щедрих покупок.  Відтак разом із  депутатами обласного та міського корпусів Віктор Погорєлов та Іван Балога оглянули  торговельні місця, поспілкувались з продавцями та покупцями. І хоч ціни не дуже різнилися від ринкових, та все ж люди скуплялись активно, бо, як казали вони, плоди та овочі зібрані  прямо з  поля, з перших рук, оминаючи перекупників.  То ж недивно, що найбільш затребуваними товарами були картопля, цибуля, морква, буряк, яблука і виноград. Отже, закарпатське село відроджується, а господарський досвід набирає ваги. Ярмарок удався.

Прес-служба облради

Обговорення(0)