20 вересня 2021

В Ужгороді до 1128-ї річниці міста у Закарпатській обласній філармонії відбулося урочисте міське Віче.

Субота, 11 вересня 2021, 20:22

На початку присутні вшанували хвилиною мовчання українських військових, що загинули на Сході України.

Музичними композиціями розпочав урочистості симфонічний оркестр Закарпатської філармонії.

Відкрив захід Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, який вручив відомим ужгородцям звання почесних громадян міста.

Участь у Віче взяли колишні очільники міста та длегації уміст-побратимів Ужгорода зі Словаччини, Угорщини та Румунії. А також – представники Луцька, Тернополя, Чернівців та інших міст України.

Вітав ужгородців і голова Закарпатської обласноі ради Олексій Петров, котрий озвучив кілька тез та думок до Дня народження “столиці” Закарпаття.

Ужгород – у числі семи міст в Україні, які можуть похвалися літописом, що ведеться понад тисячу років!

Вінок багатонаціональності є однією з прикрас міста над Ужем. Делегації зі Словаччини й Румунії на сьогоднішньому святі – яскраве тому підтвердження.

Ужгород – європейське й затишне місто із неймовірною історією та древньою архітектурою.

Найбільший скарб Ужгорода – це щирі, працьовиті, талановиті люди, які своєю щоденною, сумлінною працею творять його Stories.

Ужгород – місток, через який гості із Європи потрапляють у наш край та Україну і отримують перші враження про нас та нашу державу. Тому надзвичайно важливо – як ми їх зустрінемо, та які спогади й відгуки вони від нас повезуть додому.

Відновлення роботи Міжнародного аеропорту «Ужгород» – один із кроків, які область за підтримки команди Президента зробила для покращення іміджу Ужгорода.

На черзі — реалізація президентської ініціативи «Велика реставрація», до якої включена і ужгородська архітектурна перлина – Закарпатська обласна філармонія, у якій провели сьогодні святкове віче.

“З Днем народження, Ужгороде Ужгородці, вам – миру, процвітання, добра і Божого благословіння!”, – побажав містянам Олексій Петров.

 


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору