25 березня 2019

В Ужгороді гучно стартував фестиваль «Василля»

п`ятниця, 11 січня 2019, 15:44

У п’ятницю, 11 січня, в обласному центрі Закарпаття на площі Народній відбулося офіційне відкриття ІІ Міжнародного гастрономічного і колядницького фестивалю «Василля».

Колядками та щедрівками у виконанні Заслуженого академічного Закарпатського народного хору розпочалося свято. Пісні також звучали і у виконанні ансамблю «Закарпатські візерунки» та вертепів загально-освітніх закладів м. Ужгород. Головна площа Закарпаття була велелюдною: гості з різних куточків України, області та з-за кордону – Угорщини, Македонії, Румунії, Польщі, Німеччини, Чехії, Словаччини та мешканці міста прийшли щоб насолодитися святковою атмосферою та скуштувати різні смаколики.

Радість фесту з учасниками дійства розділили керівництво краю, серед яких і заступник голови облради Петро Грицик, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, а також представники  дипломатичних та консульських корпусів.

Свято-ярмарок триватиме до 14 січня, коли святкують Василя. На ярмарку можна придбати вироби із дерева, пам’ятні сувеніри, а також домашні сири, вина настоянки, бограч й різноманітну м’ясну продукцію та зігрітися запашним глінтвейном.

Прес-служба Закарпатської облради