В Ужгороді підписали угоду про співробітництво з чеським Устецьким краєм

Print Friendly, PDF & Email

В Ужгороді підписали угоду про співробітництво з чеським Устецьким краєм. Реалізовуватимуть його через нові інвестиційні проекти за допомогою власних ресурсів та можливостей європейських фондів. Основними проектами наразі є створення на Закарпатті Чеського представництва та відкриття Агенції Устецького краю з підготовки та працевлаштування безробітних.

Олдржих БУБЕНІЧЕК, гетьман Устецького краю

В меморандумі, який ми сьогодні підписали є багато шляхів співпраці. Але, особисто я вважаю, що це неабияка можливість для розвитку сфери туризму та освіти. Могли б підключатися різні навчальні та спортивні заклади, де є молоді люди.

Ще одним напрямком реалізації угоди є встановлення партнерських зв’язків між Ужгородським національним університетом та Університетом Яна Євангеліста Усті – над- Лабем.

Михайло РІВІС, голова Закарпатської обласної ради

Також на сьогоднішній день уже підписаний договір між Агенцією регіонального розвитку «Закарпаття» і Агенцією розвитку про співпрацю у сфері освіти, культури, фактично, як основний партнер буде виступати Устецький край.

Найближчим часом планують створити окремий фонд «Богемія», за кошти якого також фінансуватимуться пілотні проекти. На цьому транскордонне співробітництво з Чеською Республікою не припинятимуть. Наразі тривають переговори з Южноморавським та Карловарським краєм і містечком Градєц-Кралове.

 

Джерело: http://uzhinform.com/sobytiya/v-uzhgorodi-pidpisali-ugodu-pro-spivrobitnictvo-z-cheskim-usteckim-krayem.html