В Ужгороді продовжилися заходи із нагоди 33-ї річниці виведення військ з Афганістану

Сьогодні, у Закарпатському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки продовжилися заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці від дня виведення радянських військ з Афганістану.

Участь в урочистостях узяла заступниця голови облради Андріана Сушко, яка від імені керівництва та усього депутатського корпусу облради звернулася до військовослужбовців із словами подяки за службу українському народові, утвердження миру, злагоди та суспільну гармонію на українській землі. «У цей час нелегких випробувань, які випали на долю нашої країни, ветерани військових конфліктів не залишаються осторонь активного життя. Завдяки своїм вмінням і наполегливості вони допомагають розбудовувати сучасну Україну і зі зброєю в руках відстоювати її суверенітет, цілісність і незалежність. Спасибі за мужність, звитягу та любов до Батьківщини!», – підкреслила Андріана Антонівна.

Відтак виконала приємну місію та вручила відзнаку Закарпатської облради. Так, за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Грамотою облради нагороджено полковника у відставці, провідного спеціаліста мобілізаційного відділу сектору мобілізаційно-оборонної роботи Закарпатського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Василя Білея.

З цієї нагоди військовий комісар полковник Олександр Музиченко також вручив відзнаки Закарпатського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Пресслужба Закарпатської облради