В Ужгороді пройшов благодійний концерт на підтримку 128-ї бригади

Print Friendly, PDF & Email

На площі Театральній, що в Ужгороді відбувся концерт Заслуженого академічного Закарпатського народного хору присвячений Дню Конституції України.

У програмі концерту хор виконав патріотичні пісні, зокрема уже відому на увесь світ «Ой, у лузі червона калина» та низку народних співанок й танців.

Як зазначила художній керівник колективу Наталія Петій-Потапчук, нині особливий день, адже День Конституції відзначаємо у такий непростий для нашої країни час. «Відзначення таких національних свят підносять дух патріотизму і віру перемогу України. І це наше основне завдання. Також надзвичайно гарною є новина, що Україна стала кандидатом у члени Європейського Союзу, тому нині на концерті звучить не тільки Гімн України, а й Гімн Європи. Приємно, що участь у концерті бере наша артистка оркестру, військова територіальної оборони Тімея Фабіан, яка нещодавно повернулася із передової», – наголосила вона.

Під час концерту було організовано збір коштів на підтримку 128-ї Закарпатської гірсько-штурмової бригади, тож присутні мали змогу долучитися до благодійної справи.

Підтримати артистів, а також військових прийшли: голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко, заступник голови Василь Дем’янчук, керуюча справами облради Мирослава Ливч, громадські та культурні діячі області, ужгородці.

Пресслужба Закарпатської облради