28 жовтня 2020

• Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

В Ужгороді тепло зустрічали бійців 128-ої окремої Закарпатської гірсько-штурмової бригади

Середа, 27 березня 2019, 18:15

Військових 128-ої окремої Закарпатської гірсько-штурмової бригади, які після виконання бойових завдань в районі здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, повернулися на місце постійної дислокації, зустріли сьогодні в Ужгороді. «Золотий фонд» українського війська – так називали нині закарпатських військових у своїх виступах командири-побратими та керівництво області.

На урочисті заходи, які відбулися на території військової частини А1778, зібралися друзі та родичі вояків, громадські активісти, волонтери, молодь та мешканці міста, щоб засвідчити свою вдячність та повагу військовослужбовцям.  Священнослужителі провели короткий молебень та благословили військових.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв.

Із словами вдячності і поваги до військових звернулися керівники краю: заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик, голова облдержадміністрації Геннадій Москаль та заступник голови Ужгородської міської ради Василь Гомонай. Вітання висловили військові командири, зокрема й командир бригади Герой України Сергій Собко та командир військової частини А1778, підполковник Олександр Паламарчук.

Від імені голови Закарпатської облради Михайла Рівіса та всього депутатського корпусу краю передав вітання воїнам заступник голови облради Петро Грицик. Він подякував військовим за працю, професіоналізм, патріотизм, а також за сумлінне виконання своїх обов’язків й бойових завдань. У виступі тепло побажав міцного здоров’я, родинного щастя, наснаги та перемог в ім’я розквіту рідного краю та всієї України. Петро Грицик вручаючи нагороди, щиро підкреслив:  «Наші  мужні та відважні воїни спасибі вам, що захищаєте кордони  України на сході, ризикуючи власним життям.  Низький уклін вам та вашим рідним. Слава Україні!». Відтак, посадовець виконав приємну місію та нагородив військовослужбовців  відзнаками облради.

Тож, за сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди повернення військової частини А 1778 до пункту постійної дислокації після виконання бойових завдань в районі здійснення заходів із забезпечення національної  безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях

Грамотою обласної ради нагороджено:

КРЯЧКО

Сергія Олексійовича