05 грудня 2019

В Ужгороді урочисто відкрито модернізоване легкоатлетичне ядро стадіону „Авангард”

субота, 13 квітня 2019, 17:05
Сьогодні, 13 квітня, в Ужгороді відбулося яскраве дійство‒ урочисте відкриття легкоатлетичного ядра стадіону «Авангард» та міжнародні змагання з легкої атлетики „Кубок дружби”.

Серед почесних гостей – Державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олег Немчінов, перший віце-президент Федерації легкої атлетики України Володимир Рудюк.

Привітати учасників прийшли заступник голови облради Петро Грицик та голова постійної комісії облради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій Андрій Андріїв, перший заступник голови облдержадміністрації Іван Дуран, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв та ін.

Розпочався захід із шикування команд-учасників, вітань мажореток та Гімну України.

Відтак посадовці виголосили теплі промови, дякували всім, хто долучився до того, аби головний спортивний об’єкт Закарпаття був європейського зразка, вручали відзнаки за посильний вклад у справу.

Сьогодні це – багатофункціональний стадіон із відповідним покриттям, обладнанням, доріжками, секторами, розмітками, який має змогу вмістити водночас 10 000 глядачів.

За словами Івана Дурана, спортсмени, які займаються легкою атлетикою повинні мати гідні умови, бо легка атлетика – королева спорту.Та висловив сподівання, що до кінця ц.р. вдасться привести весь стадіон до відповідного рівня.

У своїй промові Петро Грицик відзначив, що Міністерство молоді та спорту України, обласна влада й влада обласного центру приділяють серйозну увагу розвитку фізкультури і спорту. Вже цього року на Закарпатті відкрито низку спортивних майданчиків, площадок, бо це той пріоритет, який працює на зміцнення здоров’я людей, сприяє розвитку спортивних талантів у молоді. Та побажав командам-учасницям нинішніх змагань переконливих перемог.

Андрій Андріїв розповів те, як відроджувався «Авангард», наголосив, що нині це ‒ повноцінний легкоатлетичний комплекс міжнародного класу, який дозволить проводити і європейські, і світові змагання.

Відтепер ця арена стає базою з підготовки національної збірної України з легкої атлетики до найвищих змагань, включаючи Олімпійські ігри.Тож символічно було внесено Олімпійський вогонь‒як знак тепла і миру. Цю місію виконала чемпіонка України серед юніорів у стрибках у довжину 2018 року Новікова Дар’я.

Прес-служба облради