19 лютого 2020

В Ужгороді урочисто відзначили День Державного Прапора та 26-ту річницю Незалежності України

середа, 23 серпня 2017, 12:27

У середу, 23 серпня, в Ужгороді на пл. Народній відбулися  урочистості з нагоди головних державних свят – Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. З самого ранку біля флагштока з піднятим прапором несли почесну варту військові в парадному обмундируванні.

Родзинкою цьогорічного святкування стала квіткова композиція із живих хризантем у формі тризуба на жовто-синьому тлі розміром 7х7 метрів та облаштованою фотозоною.

Розпочалася церемонія покладанням квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку за участі керівництва області та міста, правоохоронних органів, військових і громадськості, в ході якої заслужений академічний Закарпатський народний хор виконав «Молитву за Україну».

Затим із площі Народної до пам’ятника президенту Карпатської України Августину Волошину на набережній Незалежності вирушила урочиста хода зі стометровим Державним прапором. Попереду ходи марширував ансамбль барабанщиць поліції Донеччини, котрі приїхали до Ужгорода в рамках акції «Схід і Захід разом».

На набережній Незалежності покладено квіти до пам’ятника Августину Волошину, прозвучав Гімн України, після чого хода вирушила на площу Театральну й з’єднала 100-метровим прапором два береги Ужа через пішохідний міст.

Далі урочистості із внесенням Державного Прапора України продовжилися в Обласному академічному музично-драматичному театрі. А на головній сцені області на містян та гостей міста чекав святковий концерт за участі заслуженої артистки України Тетяни Піскарьової та художніх колективів області.

У четвер, 24 серпня, о 6-й годині ранку заслужений академічний Закарпатський народний хор традиційно першим на світанку привітає країну з Днем Незалежності. Цьогоріч колектив виконає «Молитву за Україну» на площі Народній. Зустріти сонце в офіційний день народження нашої країни запрошуємо всіх ужгородців і гостей міста.

А з 8-ї до 21-ї години цього ж дня з балкону ОДА щогодини звучатимуть урочисті фанфари. Трубачі обласної філармонії виконуватимуть позивні на тему відомої пісні «Верховино, світку ти наш!»