01 квітня 2020
  • Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

В Ужгороді відбудеться освітній фестиваль «Маркет мов»

вівторок, 23 липня 2019, 15:38

27 липня в Ужгороді на площі Народній відбудеться освітній фестиваль «Маркет мов». Триватиме він з 12.00 до 21.00 год.

Мета фестивалю – популяризація вивчення іноземних мов серед студентства та молоді.

Його організатори – Міністерство інформаційної політики України спільно з Соціальним проектом із вивчення іноземних мов Lingva Skills за ініціативи Студентської ради при Міністерстві інформаційної політики.
У фестивалі запланована участь керівництва Міністерства інформаційної політики України, Ужгородської міської ради, Асоціації інноваційної та цифрової освіти, представників ЗМІ.
Протягом дня на «Маркеті мов» відбуватиметься низка заходів: виставка провайдерів навчальних послуг; майстер класи; тестування з англійської мови; демонстрація та показ кінострічок із обговоренням на сцені; чемпіонат із інтелектуальної гри англійською мовою. Діятимуть розмовні клуби, дитяча зона тощо.

Найголовніша подія дня – проведення тренінгу «Вивчати або засвоювати іноземну мову» за участі Віталія Зубкова, відомого психолінгвіста та поліглота, автора наймасовішого освітнього проекту в Україні Lingva Skills.

Під час святкового концерту в рамках фестивалю виступить лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко.
Участь у заході безкоштовна.

Виконавчий апарат облради