22 листопада 2019

В Ужгороді відбудеться яскравий Міжнародний молодіжний фестиваль «Краса навколо мене»

вівторок, 10 вересня 2019, 15:56

12 – 14 вересня 2019 року в Ужгороді відбудеться Міжнародний молодіжний фестиваль „Beauty around me”, який проходитиме під гаслом „United in Diversity” („Єдині в різномаїтті”).

Учасники фестивалю представлені молоддю з усіх куточків України, а також Словаччини, Угорщини, Сполучених Штатів Америки, Німеччини, країн Африканського континенту, Індії, вірменської та румунської громад нашого краю.

Основне дійство відбуватиметься 13 вересня 2019 року о 16.00 на пл. Театральній м. Ужгорода під час ярмарки культур „United in diversity”
Гості фестивалю матимуть змогу стати частинкою різних культур, насолодитися танцювальним мистецтвом учасників, скуштувати національні страви, долучитись до майстер класів, ознайомитися з традиціями представників різних народів світу.

Організатор заходу ‒ управління молоді та спорту Закарпатської ОДА за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Вл. інф.