В Ужгороді відбувся концерт на підтримку українських захисників «Діти Закарпаття — воїнам ЗСУ»

Print Friendly, PDF & Email

У великодні дні на сцені Закарпатського обласного музично-драматичного театру талановита молодь продемонструвала сольні, музичні, танцювальні номери. Участь у благодійній акції взяли виконавці, творчі колективи, вихованці художніх шкіл, а також студенти Ужгородського музичного коледжу ім. Д. Задора. Ініціатор заходу – Товариство вірменської культури Закарпаття «АРАРАТ».

Виручені з продажу квитків гроші організатори передадуть на потреби ЗСУ.

На святкове дійство завітав заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Дем’янчук та насамперед подякував юним артистам за змістовний концерт, а організатором – за чудову ініціативу. «Нині усі наші зусилля повинні бути спрямовані на допомогу та підтримку українських воїнів, адже завдяки їм ми можемо відвідувати і такі заходи, а наші діти – розвивати свої таланти і здібності. Надзвичайно символічним є те, що концерт відбувається у великодньому часі, коли ми святкуємо перемогу світла над темрявою, добра над злом. Твердо вірю, що так само й наші воїни, з Божою поміччю, принесуть перемогу Україні», – наголосив посадовець.