В Ужгороді відзначили День фізичної культури і спорту в Україні

У п’ятницю, 9 вересня, в атріумі будівлі обласної ради зібралися знані спортсмени, тренери, фахівці у галузі фізичної культури і спорту, шанувальники здорового способу життя, спортивні журналісти. Участь в урочистостях з нагоди Дня фізичної культури і спорту узяли перший заступник голови Закарпатської облради Андрій Шекета, заступник голови ЗОВА Ігор Шинкарюк, інші посадовці та представники галузі.

Виступаючи перед присутніми, Андрій Шекета, зазначив:
– У таких умовах, як зараз, ми ще не відзначали це свято, але незважаючи на усі обставини часу, кожен із нас має на своєму місці працювати. Щиро дякую усім вам, що попри все сумлінно виконуєте свою роботу: хтось працює як спортсмен, і бере участь у змаганнях, хтось як тренер, а окремі – надають необхідну підтримку. У нинішніх реаліях – це надзвичайно важливо. Бо щоразу, коли дізнаємося, що наші спортсмени здобули перемогу, коли звучить Державний Гімн України і жовто-блакитний прапор здіймається над п’єдесталом, і це чує і бачить світ, – підвищується моральний дух усіх: від Ужгорода – до Луганська. І якщо колись такі здобутки сприймалися як черговий успішний етап, то, зараз усі щиро радіють, навіть якщо вперше у житті почули ім’я спортсмена-переможця, миттєво діляться цією новиною, бо нам усім потрібна Велика Перемога, яка складається, зокрема, і з різних спортивних переваг. Незалежно від їх рівня – усі надбання у спорті є цінними і частиною дуже важливої для країни мозаїки. Тож, з нагоди свята, щиро вітаю всіх спортсменів з професійним святом та бажаю натхнення і високих перемог, – зазначив Андрій Андрійович та виконав приємну місію, вручивши представникам спорту відзнаки облради.

Відтак, за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, високий професіоналізм Почесною грамотою обласної ради нагороджено керівника ТОВ «Газда-Люкс» Степана Гозду.

Грамотами нагороджено: директора Комплексної обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Спартак» Миколу Щадея, юрисконсульта Закарпатського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Олексія Боднара, виконувача обов’язків директора Закарпатського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Олександра Гріна, директора Комунальної установи «Стадіон «Авангард» Ужгородської міської ради Віктора Качура, доктора юридичних наук, професора, проректора з науково-практичної роботи ДВНЗ «Ужгородський національний університет» Олександра Рогача, голову Закарпатської філії Всеукраїнської громадської організації «Українська федерація роликового спорту» Анастасію Черкіс.

Окрім того, Андрій Шекета та Ігор Шинкарюк відзначили грошовими нагородами спортсменів області – чемпіонів та призерів світових, європейських чемпіонатів і Кубків з олімпійських та неолімпійських видів спорту, а також їх тренерів. Цьогоріч відповідно до рішення комісії з питань призначення винагород відзначено 204 спортсмени та 99 їх тренерів.

Пресслужба Закарпатської облради