В Ужгороді відзначили День Гідності і Свободи

Print Friendly, PDF & Email

21 листопада ознаменувалося у новітній українській історії початком двох визначних подій – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

З цієї нагоди сьогодні в Ужгороді, на площі Народній біля пам’ятного знаку борцям за свободу і незалежність України відбулися урочистості за участю представників обласної влади, установ та організацій, депутатів та студентської молоді. На знак вшанування тих, хто став на захист свободи та незалежності українського народу під час революцій, біля тематичного монументу відбулася церемонія покладання квітів.

На жаль, історія повторюєтеся, і нині український народ знову бореться за свою свободу та незалежність, захищаючись від російського агресора.

«Усі революції – це голос молоді, покоління, яке повинно жити і розвивати нашу країну, це голос за свободу, за європейські цінності, незалежність та суверенітет нашої держави, які за різними так званими законами та угодами знищували тоді. Молодь це бачила і з цим не погоджувалася, тому виходили на площі столиці та інших міст України. Важливо, що цей день є. Свобода, гідність і честь українського народу – це важлива річ, що характеризує нас як націю, як державу. Сьогодні ми воюємо за нашу свободу та гідність, за Україну, тому що наші вороги – росіяни не могли заспокоїтися ні того разу, ні сьогодні… Але світ побачив, що українці призвичаїлися бути без світла і води, та не можуть жити без свободи», – наголосив Володимир Чубірко.

Пресслужба Закарпатської облради