- Закарпатська обласна рада - https://zakarpat-rada.gov.ua -

В Ужгороді відзначили День рятівника

[1]Сьогодні, 17 вересня, в Ужгороді на площі Народній відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня рятівника України!

Традиційно працівники Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Закарпатській області, яке очолює Роман Гудак, представили на огляд рятувальну, пожежну та спеціальну техніку, обладнання та спорядження.

Привітати іменників із професійним святом прийшли: голова облради Михайло Рівіс, голова ОДА Ігор Бондаренко, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, представники правоохоронних органів, священнослужителі та громадські діячі.

У своїй промові Михайло Рівіс подякував рятувальникам за сумлінну працю, високий професіоналізм, хоробрість і самопожертву заради тих, хто опинився в біді, відзначив особисте вболівання за справу та фахову позицію Романа Гудака, який у рамках транскордонного співробітництва, зокрема з краями Чехії, дбає про забезпечення рятівників спецобладнанням, збереження та відновлення функціонального стану підрозділів. Побажав усім міцного здоров’я, мирного неба і всіляких гараздів життя та кращим вручив відзнаки облради.

Роман Гудак висловив щиру подяку усім колегам за сумлінну працю і професіоналізм і багатьом із них вручив відзнаки та військові звання.
Було зачитано вітання від Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна.

Виконавчий апарат облради