01 Март 2021

  • Поздравления


    Олексій Петров

    Глава Совета Закарпатской области
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

В Ужгороді відзначили фахових адвокатів

Пятница, 21 Декабрь 2018, 18:54

В пятницу, 21 Декабрь, заступник голови обласної ради Петро Грицик взяв участь в урочистих заходах з нагоди святкування Дня адвокатури України.

Із коротким екскурсом в історію становлення адвокатури у Закарпатті виступив голова кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Закарпатської області Петро Немеш. Он подчеркнул, що торік в Ужгородському міськрайонному суді Закарпатської області розглянуто майже шість тисяч справ, а у господарському судіблизько трьох тисяч. За словами правника, сьогодні на одного адвоката в області припадає майже по 167 Дел.

Петр Хрыцык, Обращаясь к присутствующим, сказал: «Від імені депутатського корпусу, голови облради Михайла Рівіса щиро вітаю вас із професійним святом – Днем адвокатури України. Дуже символічно, що адвокати святкують своє професійне свято на день Святого Миколая, який теж є захисником людей. Ваше покликаннязахищати інтереси громадян, їх конституційні права та свободи. Найперше бажаю вам, щоб вам не знадобився такий захист. Специфіка вашої роботи диктує такі правила, що мало бути висококваліфікованим юристом, треба ще бути мудрим і принциповим фахівцем. Як сказав мудрець: бути «корабликами», які обпливають підводні каміння та айсберги. Я убежден, що професіоналізм та відданість своїй справі і надалі слугуватиме утвердженню принципу верховенства права, посиленню захисту прав і свобод громадян! Користуючись нагодою у переддень новорічно-різдвяних свят, бажаю вам і вашим родинам миру, счастье, добробуту та радісних свят»щиро побажав Петро Васильович та вручив фаховим адвокатам краю відзнаки облради.

Так, за багаторічну сумлінну працю з надання правової допомоги і захисту прав громадян, високий професіоналізм та з нагоди Дня адвокатури Грамотою обласної ради нагороджено наступних адвокатів: Івана Радь і Галину Пшеницьку. Подяки оголошено адвокатам: Богдану Біловару, Олесі Сідун та Наталії Тричинець.

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх