В Ужгороді вітали бібліотекарів із професійним святом

У Всеукраїнський день бібліотек, який відзначається сьогодні, 30 вересня, в. п. голови Закарпатської обласної ради Василь Іванчо привітав працівників Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка із професійним святом. Також іменинників вітав і депутат облради Володимир Чубірко. Закладу торік виповнилося 75 років і завдяки зусиллям працівників, бібліотека є справжнім центром сучасності. Тут у читальній залі систематично відбуваються презентації нових книг та зустрічі з відомими авторами, видавцями, науковцями, політиками. Проводяться різноманітні інтерактивні заходи.

Під час урочистостей, які модерувала керівниця закладу Олена Канюка, йшлося про досягнення, плани на перспективу, а також відбулася презентація тематичного фільму за сценарієм та постановкою працівників бібліотеки.

У вітальному слові Василь Іванчо наголосив на важливості професії бібліотекаря, подякував усім працівникам бібліотечної справи краю за сумлінні щоденні труди, адже «бібліотеки – це справжні скарбниці знань та інформації, що безпосередньо впливають на розвиток особистості». Василь Васильович побажав бібліотекарям доброго здоров’я, творчої наснаги, нових наукових ініціатив, миру і добробуту у родинах! Відтак, кращих працівників нагородив відзнаками обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи, високу професійну майстерність.

Пресслужба Закарпатської облради