В Ужгороді вітали нотаріусів із професійним святом

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 3 вересня, в.п. голови обласної ради Василь Іванчо, голова облдержадміністрації Анатолій Полосков взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня нотаріату, які відбулися у сесійному залі обласної ради.

У своїй промові Василь Іванчо від імені голови обласної ради Олексія Петрова, усього депутатського корпусу ради та від себе особисто привітав нотаріусів із професійним святом. «День нотаріату – це хороша нагода привітати вас та подякувати за сумлінну щоденну працю. Ту роль, яку ви виконуєте, забезпечуючи важливу ділянку роботи із розбудови нашої країни, важко переоцінити. У наш час майже немає людини, котра бодай раз у житті не звернулася до нотаріуса. Ваша справа потребує ґрунтовних і філігранних знань, щоб фахово виконувати поставлені перед вами завдання, добре орієнтуватися у досить складній сфері суспільних відносин. І, як бачимо сьогодні у залі, цю відповідальність, здебільшого, беруть на себе жінки. У нашому краї здійснюють свою діяльність 157 нотаріусів, і майже 90 відсотків – представниці жіночої статі. Проаналізувавши статистичні дані, я довідався, що у 2020 році 3,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб і єдиного соціального внеску сплатили саме нотаріуси. Це вагома частина наповнення бюджету, внесок у розвиток інфраструктурних проєктів та розвиток громад», – підкреслив Василь Васильович та побажав іменинникам міцного здоров’я, мирного неба, успіхів у здійсненні своїх професійних обов’язків. Відтак – вручив нагороди обласної ради кращим нотаріусам краю.

Так, за зразкове виконання обов’язків, делегованих державою, пов’язаних із вчиненням нотаріальних дій, високий професіоналізм та з нагоди Дня нотаріату Подяки облради оголошено: завідувачу Міжгірською державною нотаріальною конторою Ользі Дунаєвій, приватному нотаріусу Берегівського районного нотаріального округу Ганні Лапчак, приватному нотаріусу Ужгородського міського нотаріального округу Оксані Сабов, консультанту Великоберезнянської державної нотаріальної контори Яні Савчук.

Пресслужба Закарпатської облради