07 грудня 2021

В Ужгороді вітали працівників автотранспортного та дорожнього господарств краю

П’ятниця, 29 жовтня 2021, 13:43

Сьогодні, 29 жовтня, у сесійному залі обласної ради відбулися урочистості з нагоди професійного свята ‒ Дня автомобіліста й дорожника України.

Привітати іменинників прийшли: заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Іванчо, депутат облради, перший заступник голови ОДА Мирослав Білецький, керівники підприємств, які надають послуги з перевезення пасажирів і вантажів та ін.

Вітаючи працівників автотранспортного та дорожнього господарств краю із професійним святом, Василь Іванчо, зокрема, зазначив, що стан доріг у Закарпатській області за останні роки став набагато кращим. «Дороги – це артерії економіки будь-якої країни.

Особливо, це стосуються нашої області, яка є транзитною. Мені надзвичайно приємно чути від наших закордонних партнерів, які відзначають – автошляхи у краї покращилися, а це дозволяє їм почувати себе у нас більш комфортно.

Це радує, бо Закарпаття є воротами держави до чотирьох європейських країн і стратегічно важливим є належний стан автомобільних доріг. Це безпосередньо впливає на безпеку дорожнього руху», – підкреслив посадовець та щиро побажав іменинникам мирного неба, родинного благополуччя, добробуту, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! «Нехай усі Ваші дороги будуть легкими і ведуть до успіху. Хай завжди Ви отримуєте вдячність тих, хто щоденно користується дорогами», – резюмував Василь Васильович.

Відтак виконав приємну місію та нагородив кращих працівників галузі відзнаками обласної ради.

Пресслужба Закарпатської облради