В Ужгороді вітали закарпатських рятувальників

Сьогодні, 16 вересня, заступник голови Закарпатської облради Петро Грицик узяв участь в урочистих заходах із нагоди відзначення Дня рятівника, які відбулися в Управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області.

Привітати закарпатських рятувальників прийшли: голова ОДА Олексій Петров, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, представники силових й правоохоронних органів та ін.

Начальник управління ДСНС Мирослав Щербей розповів про здобутки очолюваної служби, подякував ветеранам праці за професійний досвід, який вони охоче передають послідовникам, побажав усім міцного здоров’я  і наснаги в праці.

У своїй промові Петро Грицик від імені голови облради Михайла Рівіса, депутатського корпусу облради та від себе особисто щиро привітав рятувальників  із професійним святом. «Вдень і вночі, цілодобово та цілий рік ви захищаєте  наш спокій і безпеку. На жаль, іноді ціною власного  життя і здоров’я ви рятуєте тих, хто потрапив у надзвичайну ситуацію техногенного чи природного характеру. Мужність, професійність, відданість своїй справі – це невід’ємні складові вашої відповідальної та потрібної професії. Ми щиро вдячні вам за врятовані життя, здоров’я та безпеку закарпатців. Тож бережіть себе, свої родини! Бережімо нашу Україну!»,  – наголосив Петро Васильович і кращим із присутніх вручив відзнаки обласної ради.

Так, за зразкове виконання службових обов’язків, вагомий внесок у справу реалізації державної політики у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного, природного характеру та з нагоди відзначення Дня рятівника нагороджено службовців державних пожежно-рятувальних частин Управління ДСНС України у Закарпатській області. Почесною грамотою облради відзначено: Василя Іваниша – старшого лейтенанта служби цивільного захисту, начальника караулу державного пожежно-рятувального поста (с. Колочава), Василя Марича – старшого лейтенанта служби цивільного захисту, начальника караулу.

Грамотою обласної ради нагороджено: Михайла Костака – сержанта служби цивільного захисту, командира відділення, Володимира Поповича – старшого сержанта служби цивільного захисту, командира відділення, Василя Рижака – старшину служби цивільного захисту, командира відділення.

Подяку обласної ради оголошено: Василю Довгомелі – молодшому сержанту служби цивільного захисту, пожежному-рятувальнику державного пожежно-рятувального поста (с. Пилипець), Іллі Зимомрі – молодшому сержанту служби цивільного захисту, пожежному-рятувальнику державного пожежно-рятувального поста (с. Пилипець).

Також грамотами облради відзначено Віктора Глушеню – капітана служби цивільного захисту, начальника Перечинського районного сектора УДСНС України у Закарпатській області, Івана Горьового – лейтенанта служби цивільного захисту, інспектора Перечинського районного сектора. Дмитра Данканича – майора служби цивільного захисту, заступника начальника І державної пожежно-рятувальної частини УДСНС України у Закарпатській області, Олександра Малету – лейтенанта служби цивільного захисту, фахівця (із забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у Тячівському районі) центру забезпечення діяльності УДСНС України у Закарпатській області.

Насамкінець присутні мали змогу оглянути спецавтомобілі рятувальників краю.

Пресслужба облради