В Ужгороді вшанували Героїв Небесної сотні та учасників Революції Гідності

Заступник голови Закарпатської обласної ради Денис Ман разом із заступником голови Закарпатської ОДА Ігорем Шинкарюком взяли участь у вшануванні подвигу учасників Революції Гідності та пам’яті Героїв Небесної Сотні в Ужгороді.

Окрім представників обласної та міської влади, згадати про тих українців, які своїм життям та здоров’ям виборювали краще майбутнє для України, прийшли і правоохоронці, військові та небайдужі ужгородці.

Довідково:
20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Євромайдану. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів. Сумний список Небесної Сотні відкрився 22 січня 2014 року, коли від вогнепальних поранень під час сутичок у центрі столиці загинули Сергій Нігоян та Михайло Жизневський. Того ж дня в лісі під Києвом було знайдено тіло зі слідами тортур активіста Юрія Вербицького. До 18 лютого 2014 року вже налічувалось 9 загиблих. З 18 по 21 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 84 герої, після 21 лютого – ще 18.