В Ужгороді вшанували кращих підприємців Закарпаття та переможців конкурсу бізнес-проектів для підприємців-початківців

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 30 серпня, з нагоди Дня підприємця в Закарпатській обласній філармонії за участі в.п. голови облради Йосипа Борто, заступника голови облдержадміністрації Ярослава Галаса, обласного депутата, голови комісії з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій Закарпатської обласної ради Андрія Андріїва, в урочистій обстановці вшанували кращих підприємців краю, а також переможців конкурсу бізнес-проектів для підприємців-початківців (стартапи), що проводився у рамках Програми підвищення конкурентоспроможності Закарпатської області на 2019-2020 роки.

До присутніх звернувся Йосип Борто, який від імені депутатського корпусу облради та від себе особисто привітав іменників із святом та зазначив:

– У цей день зі словами  вдячності хочу звернутися до енергійних, креативних, сміливих та дуже цілеспрямованих людей, що зуміли реалізувати свої проєкти, стати успішним підприємцями у непростий час. Кожен із вас своєю відданою, професійною, інтелектуальною, фізичною працею активно сприяє поступальному розвитку нашої держави. Як правило ви забезпечуєте добробут не тільки власних родин, але і створюєте нові робочі місця, активно сприяєте вирішенню багатьох економічних та соціальних проблем громад, області та України загалом. Вважаю, що подолати економічну кризу, досягнути розвитку нашої держави не можливо шляхом кредитування з МВФ та різних держав. Це стане можливим тільки розбудовуючи та зміцнюючи власну економіку! Для цього необхідно зменшити податки, запропонувати вигідні кредити, зокрема, для аграріїв – збільшити дотації. Також допомогти зміцнити малий та середній бізнес, що є запорукою для творення середнього класу та становлення успішного громадянського суспільства. Також потрібно зменшити ціни на енергоносії і, що дуже важливо, зміцнити власний ринок та призупинити еміграцію інтелектуальної та професійної еліти. У суспільстві на цей час є дуже великі сподівання щодо такого розвитку подій. Нині із зміною влади в Україні, ми маємо реальний шанс стати успішними. Із великою радістю для мене прозвучали вчора слова нового прем’єр-міністра про те, що український уряд буде підтримувати вітчизняного товаровиробника. Тож дозвольте у цей святковий день побажати усім мирного неба, міцного здоров’я вам та вашим родинам, любові, радості, успіхів та удачі, невичерпної ділової енергії. Нехай вам вдасться втілити у життя усі ваші плани та мрії!

Зі свого боку депутат облради Андрій Андріїв щиро привітав присутніх із Днем підприємця та зазначив, що нині у краї є чудові можливості для ведення успішного бізнесу.

Відтак Йосип Борто нагородив окремих іменинників відзнаками облради.

Тож, за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток краю, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня підприємця  Почесною грамотою обласної ради нагороджено: Лоскія Івана Івановича – директора товариства з обмеженою відповідальністю «Саквоя Вуд» с.Тур’ї  Ремети (Перечинський район).

Грамотою обласної ради вшановано: Брана Івана Васильовича – приватного підприємця, керівника приватного підприємства «Водограй» (Рахівський район), Головнича Анатолія Івановича – генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю «Завод «Конвектор» (м.Ужгород), Губинця Сергія Васильовича – приватного підприємця (Воловецький район), Дешка Олександра Олександровича – директора товариства з обмеженою відповідальністю «СПМК» (м.Іршава), Довжанина Михайла Петровича – директора ринку «Центральний» (Виноградівський район), Качура Юрія Юрійовича – керівника фермерського господарства «Лавандова гора» (м.Перечин), Лукача Михайла Михайловича – приватного підприємця (Тячівський район), Майора Василя Михайловича – приватного підприємця, керівника приватного підприємства «Щіткова фабрика» с.Вільхівці (Тячівський район), Хмару Романа Михайловича – директора приватного підприємства «Техно-Терм-Хуст» (Хустський район).

Насамкінець заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Галина Руснак поінформувала про стан розвитку підприємництва в області та вручила Сертифікати 6 переможцям бізнес-проектів.

До слова, «Конкурс стартапів» вперше фінансується за кошти обласного бюджету в рамках ухваленої депутатами облради відповідної Програми.

Виконавчий апарат облради