В Ужгороді вшанували пам’ять загиблих захисників батьківщини та помолилися за мир в Україні

Print Friendly, PDF & Email

В Ужгороді на Пагорбі Слави вшанували пам’ять захисників, які загинули у боротьбі за незалежність України. Біля Меморіалу загиблим воїнам шану полеглим прийшли віддати небайдужі ужгородці, побратими захисників та керівники міста й області.

Відтак, вшанували всіх загиблих Героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до місця спочинку ужгородців, які полягли у російсько-українській війні.

Давайте подумаємо, що ми можемо сьогодні зробити для того, щоб жертва, на яку пішли наші земляки, які поховані на Пагорбі Слави, не була марною. Давайте кожен на своєму місці, виконуючи сумлінно свої обов’язки, спробуємо щодня будувати ту Україну, про яку вони мріяли, йдучи в останній у своєму земному житті бій… Упевнені, що кожен із нас хоче бачити таку ж Україну. Давайте щодня разом творити державу нашої мрії!

Також сьогодні у храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці ужгородці та представники влади у Горянській Ротонді молилися і запалили свічки за полеглих воїнів, за мир в Україні, за тих захисників, які тримають фронт і тих, хто їм у цьому допомагає.

Пресслужба Закарпатської обласної ради