19 вересня 2021

В Ужгороді вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Субота, 29 серпня 2020, 14:07

Сьогодні, 29 серпня, заступник голови Закарпатської облради Петро Грицик взяв участь у мітингу-реквіємі з нагоди відзначення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Меморіальний захід відбувся на Пагорбі Слави в Ужгороді.

Після хвилини мовчання, якою вшанували світлу пам’ять та подвиг захисників України, перед учасниками зібрання виступили промовці, серед яких і мати Андрія Палая, солдата Збройних Сил України, командира зенітного артилерійського відділення 15-го окремого Гірсько-піхотного батальйону Катерина Ключкович, а також учасники бойових дій.

Петро Грицик у своєму виступі зазначив: «Нині ми вшановуємо подвиг та низько вклоняємося нашому українському воїну – простому солдату, командиру, усім тим, хто ціною свого життя захищали незалежність та територіальну цілісність України. На жаль, незалежність потрібно виборювати, що і роблять хоробрі українські збройні підрозділи. Низький уклін батькам і матерям, які виховали мужніх героїв! Вічна пам’ять про загиблих захисників завжди житиме у наших серцях! На жаль, війна забирає життя синів і доньок у батьків, які розраховували на їх підтримку, залишаються сиротами діти, дружини – вдовами. Але ми нікому не віддамо свою державу! І ті героїчні події, які відбулися в Ілловайську, Дебальцево, показали, що наша армія – одна із наймогутніших армій у всій  Європі. Я переконаний: перемога буде за нами! Для цього потрібно багато працювати та, на жаль, далі боротися, шоб повернути тимчасово окуповані території та відновити територіальну цілісність України, – наголосив П.Грицик та додав: – Від імені голови облради Михайла Рівіса, від себе особисто та від моєї родини щиро дякую та вклоняюсь усім воїнам, які воювали і донині воюють на Сході України. Безмежна вам шана за хоробрість і мужність!».

Відтак під тужливі звуки мелодії, присутні поклали квіти до могил загиблих воїнів-земляків.

Пресслужба облради

 


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору