19 вересня 2021

В Ужгороді вшанували пам’ять жертв Бабиного Яру

Вівторок, 29 вересня 2020, 12:54

Сьогодні, 29 вересня, в обласному центрі Закарпаття відбулися меморіальні заходи з нагоди 79-их роковин трагедії Бабиного Яру.

Участь у церемонії покладання квітів та лампадок біля пам’ятного знака жертвам Голокосту взяли перші керівники області – голова облради Михайло Рівіс та голова ОДА Олексій Петров, а також Ужгородський міський голова Богдан Андріїв та громадськість міста.

Відбулася поминальна молитва за жертвами масових розстрілів у Бабиному Яру у роки нацистської окупації Києва у 1941-1943 роках.

За даними Українського інституту національної пам’яті кількість загиблих у Бабиному Яру сягає понад 100000 цивільних громадян і військовополонених.

У пам’яті українців є живим біль втрати за кожним, хто пройшов дорогою смерті й поліг у братській могилі Бабиного Яру.

Пресслужба облради