В Ужгороді вшанували подвиг учасників Революції гідності та пам’ять Героїв Небесної Сотні

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 20 лютого, в Ужгороді на площі Народній біля пам’ятного знаку борцям за свободу і незалежність України відбувся меморіальний захід із вшанування подвигу учасників Революції гідності та пам’яті Героїв Небесної Сотні за участі голови обласної ради Михайла Рівіса, заступників голови ОДА – Ольги Травіної та Ігоря Шинкарюка, Ужгородського міського голови Богдана Андріїва. На заході також були присутні керівники обласних управлінь та служб, громадські діячі, студентська молодь, духовенство.

Шостий рік поспіль в Україні вшановують подвиг учасників Революції гідності та пам’ять Героїв Небесної Сотні. Саме 20 лютого 2014 року у столиці на вул. Інститутській загинуло найбільше мітингувальників за увесь час протистоянь. Всі загиблі – сучасні Герої, які  продемонстрували приклад мужності та патріотизму, показали сучасному світові незламність українського духу.

Хвилиною мовчання присутні вшанували їх пам’ять та під звуки мелодії «Пливе кача» піднесли запалені лампадки до меморіального знаку,  низько вклонилися пам’яті загиблих патріотів.

Пресслужба облради