В Ужгороді з’явиться кафедральний собор ПЦУ

В Ужгороді у присутності сотень вірян заклали капсулу та наріжний камінь у фундамент майбутнього кафедрального собору ПЦУ.

Фундамент кафедрального собору Закарпатської єпархії ПЦУ на честь ікони Божої Матері “Всецариця” звели за адресою: вул. Станційна,16 а неподалік ужгородського залізничного вокзалу.

Участь у дійстві взяли народні депутати Микола Тищенко та Михайло Лаба, голова Закарпатської облради Олексій Петров, представники ОДА, депутати облради Михайло Лаба, Іван Синетар, Петро Добромільський, Роман Сарай, духовенство та вірники з різних куточків закарпаття й України.

Очолив священнодію митрополит Львівський і Сокальський Димитрій та єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій (Руднік) у співслужінні духовенства Закарпатської єпархії ПЦУ.

Пресслужба Закарпатської обласної ради