19 Ян 2021

  • Поздравления


    Олексій Петров

    Глава Совета Закарпатской области
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

В Ужгороді засяяла головна ялинка Закарпаття

Пятница, 18 Декабрь 2020, 14:21

Теперь, 18 Декабрь, напередодні Дня Святого Миколая на площі Народній в Ужгороді відбулося урочисте запалення головної Новорічної ялинки нашого краю.

Герої театралізованого дійства – Ангел та Святий Миколай вітали діток, які зібралися на площі, із прийдешніми новорічно-різдвяними святами та разом із усіма співали пісню «Ой хто, хто Миколая любить».

На свято завітали голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров,  голова облдержадміністрації Анатолій Полосков.

У вітальній промові Олексій Геннадійович сказав: «Із чудовою ялинкою та вашими щирими усмішками занурююсь у дитинство, у свято чудес та мрій. Надежда, що ви всі були чемними, слухняними і Чудотворець з радістю покладе у ваші чобітки або під подушку бажані подарунки. Єдиного, чого не вистачає нині, – снігу, але ми всім депутатським корпусом обласної ради звернемося до Небесної канцелярії і попросимо снігу на новорічно-різдвяні свята. І буде нам радість». Олексій Геннадійович висловив сподівання, що прийдешній рік буде кращим та побажав усім жителя Закарпаття міцного здоров’я, хорошее, Джой, понимание, достатку і Божого благословення.  

 И затем, керівники краю вручили нагороди переможцям обласного конкурсу на тему «Захисники України: історія та сьогодення» у 2020 год. Начиная с 2015 года,  департамент освіти і науки ОДА, який очолює Ганна Сопкова, проводить цей унікальний обласний конкурс до Дня захисника України у чотирьох номінаціях : «Лист», «Вірш», «Малюнок», «Фоторобота»,   підсумки якого підбиваються напередодні Дня Збройних сил України. В умовах карантину обласного свята з відзначення переможців не проводилось. Тож керівники краю сьогодні виконали приємну місію і вручили відзнаки переможцям та грошові премії. Роботи переможців щорічно укладаються до «Альманаху дитячої творчості». У такий спосіб упорядковано вже шостий том літопису цього конкурсу.

 Відтак за повелінням Святого Миколая та його помічника засяяли яскраві вогні головної Новорічної ялинки Закарпаття.

Пресслужба облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх