В Ужгородському музичному фаховому коледжі ім. Дезидерія Задора – вибори директора

Print Friendly, PDF & Email

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко та керуюча справами, депутатка облради Мирослава Ливч відвідали Ужгородський музичний фаховий коледж ім. Д.Задора, у якому сьогодні проходять вибори директора. Володимир Чубіркотакож взяв участь у голосуванні, оскільки є членом наглядової ради комунального закладу. Спостерігала за ходом виборів художня керівниця, головна диригентка Заслуженого академічного Закарпатського народного хору Наталія Петій-Потапчук.  

Вибори у колективі проходять раз на 5 років. Цьогоріч свою кандидатуру на посаду директора подала одна особа – діюча директорка коледжу Світлана Стегней. Голосує 118 осіб з числа педагогів, інших працівників та студентів.

Світлана Нуцівна очолює коледж з 2000-го року і двічі обиралася на посаду директора. За період її керівництва покращилася матеріально-технічна базаколеджу, відремонтовано 2 концертні зали та навчальні аудиторії, заклад отримав велику кількість лауреатів міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів і премій. 

Головною метою та пріоритетом своєї роботи Світлана Стегней вважає збереження академічнихтрадицій, започаткованих основоположниками професійного музичного мистецтва Закарпаття. Крім того, директорка планує далі розбудовувати матеріально-технічну базу, дбати про те, щоб музичне мистецтво було і в подальшому затребуване,а молодь виховувалася на кращих взірцях вітчизняної і зарубіжної класичної музики.

Пресслужба Закарпатської обласної ради