16 жовтня 2019

В Жорнаві хочуть відкрити дитсадок

п`ятниця, 31 травня 2013, 11:17

В ході другого пленарного засідання чотирнадцятої сесії обласної ради депутати підтримали запит депутата Михайла Кіндрата щодо виділення з обласного бюджету коштів на реконструкцію будівлі під дитсадок в селі Жорнава Великоберезнянського району. Нині в селі нема дитсадка,а черга становить майже 60 діток. Селяни возять малечу в сусідню Стужицю, за 7 кілометрів.

«Представники громади села Жорнава звернулися з проханням посприяти у виділенні коштів для реконструкції нежитлової будівлі в селі під дошкільний дитсадок. Прошу розглянути можливість виділенні фінансування з обласного бюджету на ці потреби», – йдеться в запиті.

Запит підтримали 85 депутатів облради, його направлено до обласної державної адміністрації.

Прес-служба облради