Василь Дем’янчук: я побачив справжнє обличчя війни та відчув невимовну жагу наших воїнів до Перемоги

Print Friendly, PDF & Email

Заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Дем’янчук нещодавно повернувся із чергової поїздки на Схід України, куди разом із іншими благодійниками та волонтерами привезли гуманітарну допомогу військовим. Серед армійського вантажу: плащі, тактичні рукавиці, окуляри, тепловізори, а також важливі знаряддя для проведення оборонних заходів. І все це – на позашляховиках, які також стануть бійцям у нагоді та покращать їх мобільність. Посадовець наголошує, що найбільше вражають спустошені села, зруйновані дороги, що донедавна мали європейський вигляд, перелякані від кожного руху та розгублені від невизначеності жителі тих населених пунктів, які були окупованими. Попри це, усюди тут панує дух незламності і прагнення до відродження та повернення до звичного способу життя.

Такі ж позитивні тут настрої та піднесений бойовий дух і у захисників нашої країни. Єдине, найголовніше і незаперечне – українським воїнам потрібна всебічна підтримка. Тож будьмо уважні, на усіх рівнях повсюдно тримаємо оборону, як матеріальну, так і молитовну.

Пресслужба Закарпатської облради