Важливі питання для розвитку громад – на порядку денному постійних комісій ради

Print Friendly, PDF & Email

У ході засідання комісії облради з питань адміністративно-територіального та земельного устрою, агропромислового комплексу та розвитку села, яка відбулася у повному складі: Федір Шандор, Іван Синетар, Олександр Антал, Михайло Лаба – серед питань, які пропонуються на розгляд 9-ї сесії облради, детально обговорили питання про встановлення лімітів на спеціальне використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійсненні побічних лісових користувань.
 
Наголошувалося, що погодження лімітів для Закарпаття є важливим, адже у зв’язку з економічною ситуацією у регіоні – збір дикоростучих ягід і грибів залишається чи не єдиним заробітком для багатьох сімей.
 
Відтак неприпустимо, аби громади не подали в установленому порядку на затвердження такі ліміти. Депутати разом із керівництвом профільного департаменту ОВА обговорили алгоритм подання відповідної документації та наголосили на необхідності узгодження профільними комісіями питань такого характеру.
 
У ході засідання депутати напрацювали рекомендації, які скерують до департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОВА, Карпатського лісового офісу ДП “Ліси України” для врахування у роботі, представники яких доповідали із зазначених питань. Участь у роботі комісії також узяли заступник голови Закарпатської облради Василь Дем’янчук, керуюча справами облради Мирослава Ливч.
 
Підписуйтеся на наші новини у Facebook: https://www.facebook.com/zakrada.gov.ua/
та читайте більше новин на нашому Telegram: https://t.me/PressZakrada