Ветеранів МВС нагородили грамотами обласної ради

З нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України Володимир Чубірко зустрівся з полковниками міліції у відставці, головою і одним із членів первинної ветеранської організації Закарпатського обласного відокремленого підрозділу ГО «Асоціація ветеранів МВС України» Василем Липчанкою та Михайлом Немешем. За вагомий внесок у справу соціального захисту пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ області, забезпечення громадського порядку і з нагоди свята колишніх міліціонерів нагороджено грамотами Закарпатської обласної ради.

Володимир Чубірко подякував ветеранам за їх колишню службу і нинішню діяльність. У ході спілкування цікавився роботою ветеранської організації, пообіцяв завжди бути на зв’язку й допомагати у разі потреби.

На зустрічі також був присутній голова Закарпатського обласного відокремленого підрозділу «Асоціації ветеранів МВС України» Віктор Отовчиць.

Пресслужба Закарпатської обласної ради