20 червня 2019

Відбудеться І Міжрегіональний форум «Ефективні партнерства для сталого розвитку територій»

четвер, 13 червня 2019, 16:29

20-21 червня ц.р. у готелі «Дністер» м.Львів відбудеться І Міжрегіональний форум «Ефективні партнерства для сталого розвитку територій».

До участі запрошені представники Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської, Рівненської та Львівської областей, що відібрані на конкурсній основі партнерства, які мають бачення й бажання започаткувати ефективні партнерства, реалізувати амбітні проекти та створити передумови для досягнення цілей сталого розвитку. Задля побудови заможної, демократичної та сильної України.

Як відомо, ПРООН в Україні реалізує проект «Посилене партнерство для сталого розвитку» , що фінансується урядом Швеції.

У рамках цього проекту вона оголосила конкурс проектних ідей по всій країні. Вони стосуються чотирьох тематичних напрямків, а це – стала мобільність, підвищення енергоефективності, ефективне управління відходами, стимулювання місцевого економічного розвитку.

Для обговорення поданих ідей, а також їх актуальності й важливості для місцевого контексту відбудеться серія регіональних форумів з участю практиків та експертів за напрямками.

Перший такий форум прийматиме Львів ‒ 20-21 червня, відтак Дніпро – 26-27 червня, Вінниця – 3-4 липня, Полтава – 11-12 липня.

Прес-служба облради